wz

Táto stránka sa správne zobrazuje kódovaním Windows 1250. Stránky sú optimalizované pre Microsoft Internet Explorer 4.0 a viac pri rozlíšení 1024x768 pixelov.
[Späť |Dopredu]

Pozvánka

Organizátor ObFZ so svojou Športovo-technickou komisiou a jej členmi srdečne všetkých fanúšikov pozýva na dvojdňový halový turnaj. Na divákov aj hráčov čaká jedna obrovská zmena, pretože sa bude hrať na futbalové bránky o rozmeroch 5 x 2 metre, čo určite prinesie atraktívnejší futbal a aj slabšie mužstvo bude mať možnosť hrať o celkový triumf. Určite bude padať viac gólov, čo sa potvrdilo už aj na žiackom turnaji.
Zmenilo sa aj to, že sa kvalifikácia a turnaj hrajú v jeden víkend. Je to spôsobené aj tým, že musí prísť aj k úpravám a osadením nových a väčších brán. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že kvalifikácia sa odohrá v sobotu a hlavný program hneď v nedeľu.
Chystáme urobiť aj tombolu.  V tomto ročníku sú noví účastníci turnaja, čo je potešiteľné.
Rovnako nás teší vyšší záujem mužstiev o tento turnaj.

Časový harmonogram kvalifikácie
(22. januára 2011 - sobota)

o 10.00 h: A2 Veľké Ripňany - A5 Malé Ripňany,
o 10.17 h: A3 Chrabrany - A4 Norovce,
o 10.34 h: A1 Čermany - A2 Veľké Ripňany,
o 10.51 h: A5 Malé Ripňany - A3 Chrabrany,
o 11.08 h: A1 Čermany - A4 Norovce,
o 11.25 h: A2 Veľké Ripňany - A3 Chrabrany,
o 11.42 h: A4 Norovce - A5 Malé Ripňany,
o 11.59 h: A3 Chrabrany - A1 Čermany,
o 12.16 h: A4 Norovce - A2 Veľké Ripňany,
o 12.33 h: A5 Malé Ripňany - A1 Čermany,
o 12.50 h: B2 Kuzmice - B5 Horné Chlebany,
o 13.07 h: B3 Kovarce - B4 Krušovce B,
o 13.24 h: B1 Krnča - B2 Kuzmice,
o 13.41 h: Horné Chlebany - B3 Kovarce,
o 13.58 h: B1 Krnča - B4 Krušovce B,
o 14.15 h: B2 Kuzmice - B3 Kovarce,
o 14.32 h: B4 Krušovce B - B5 Horné Chlebany,
o 14.49 h: B3 Kovarce - B1 Krnča,
o 15.06 h: B4 Krušovce B - B2 Kuzmice,
o 15.23 h: B5 Horné Chlebany - B1 Krnča,
o 15.40 h: druhý z A skupiny - druhý z B skupiny,
od 16.00 h: vyhodnotenie turnaja.

K 31.5.2008 Majstrovstvá okresu

Aktuálna tabuľka - III.TRIEDA
Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. TJ Družstevník Hajná Nová Ves18     13    2    3     55 : 20     41     14
2. TJ Družstevník Behynce             18     11     5     2    59 : 25     38     11
3. TJ Družstevník Norovce             18     11    4     3    48 : 15     37     10
4. TJ Slovan Bojná B                       18     9      5     4     33 : 23     32     5
5. OFK Blesovce                               18     8      2     8     36 : 47     26     -1
6. FK Orešany                                  18     8      1     9     35 : 39     25     -2
7. TJ Družstevník Lipovník            18     6      4     8     32 : 32     22     -5
8. OFK Malé Ripňany                     18     4      1     13    26 : 54     13     -14
9. TJ Horné Chlebany             18     4     0     14    28 : 61    12     -15
10. TJ Sokol Šalgovce                   18     3     2     13     21 : 57     11     -16

ŽIACI - Aktuálna tabuľka - Majstrovstvá okresu - výsledky  skupina A

H. Chlebany - V. Bedzany 0:3 (0:2), Tlstý 2, Mazánek. Solčany – Koniarovce 3:5, Košík. Leš, Válek (za domácich). Kovarce – Tovarníky 15:0 (5:0), Kostolník 6, Greguš 5, Bujna 2, Pacalay, Števanka. Oponice – Krušovce 4:3, Bubák, Janošovič, Švec, Januška. TO B/N. Streda – Ludanice 5:0 (1:0), Rybanský 2, Šipoš, Švajlen, Krošlák. Preseľany – Hrušovany 4:0, D. Kamencay, Š. Šuba, L. Piterka, P. Grežo.

1. Preseľany    21        21        0          0          140:6   63
2. V. Bedzany  21        14        2          5          78:33   44
3. Ludanice      21        14        0          7          73:40   42
4. Oponice       21        13        2          6          60:37   41
5. TO B/N. Streda 21  12        2          7          90:50   38
6. Hrušovany   21        8          3          10        56:42   27
7. Koniarovce  21        8          3          10        72:61   27
8. Solčany        21        7          5          9          67:42   26
9. Kovarce      21        7          2          12        49:62   23
10. H. Chlebany 21     5          3          13        50:56   18
11. Krušovce   21        6          0          15        66:79   18
12. Tovarníky  21        0          0          21        18:311 0

24.5.2008

MÁJ

ŽIACI - Aktuálna tabuľka - Majstrovstvá okresu - skupina A

#

Klub

Z

V

R

P

Skóre

1.

TJ Slovan Preseľany

19

19

0

0

130

:

5

2.

OFK METACOLOR Ludanice

19

14

0

5

72

:

29

3.

TJ Slovan Veľké Bedzany

19

12

2

5

71

:

32

4.

TJ Oponice

19

11

2

6

52

:

33

5.

MFK TOPVAR Topoľčany B/N.Streda

19

10

2

7

79

:

45

6.

TJ Družstevník Hrušovany

19

8

3

8

55

:

34

7.

OFK Solčany

19

7

4

8

62

:

35

8.

TJ Ponitran Koniarovce

19

6

3

10

64

:

57

9.

OFK Kovarce

19

6

2

11

33

:

59

10.

TJ Slovan Krušovce

19

6

0

13

58

:

69

11.

TJ Horné Chlebany

19

5

2

12

48

:

51

12.

OFK Tovarníky

19

0

0

19

17

:

292

MÁJ - Aktuálna tabuľka - III.TRIEDA

# Klub                                         Z V R P   Skóre Body + Body
1. TJ Družstevník Hajná Nová Ves 16     13    1     2     51 : 14       40  16
2. TJ Družstevník Norovce                 16    10   4     2      41 : 9        34     10
3. TJ Družstevník Behynce                16     10  4     2      47 : 21      34     10
4. TJ Slovan Bojná B                           16     8     4     4     26 : 19      28     4
5. OFK Blesovce                                    16     7      2     7      32 : 40     23     -1
6. FK Orešany                                        16     6      1     9      27 : 37      19     -5
7. TJ Družstevník Lipovník               16     5     3     8     29 : 30      18     -6
8. OFK Malé Ripňany                         16     4      1    11     23 : 48      13     -11
9. TJ Sokol Šalgovce                            16     3      2   11     19 : 50       11     -13
1
0. TJ Horné Chlebany                      16     3      0   13     21 : 48        9     -15

 MÁJ - III.TRIEDA
Tabuľka strelcov -Najlepší strelci - zo 102 strelcov
Hráč Klub Góly
1. Žurek Peter TJ Družstevník Behynce 17
2. Boháčik Tomáš TJ Družstevník Norovce 13
3. Husár Andrej FK Orešany 13
4. Jančovič Martin TJ Sokol Šalgovce 12
5. Ďurček Bohumil TJ Družstevník Hajná Nová Ves 11
6. Chochula Ján OFK Blesovce 10
7. Lanfer Marek TJ Družstevník Behynce 10
8. Uhlár František TJ Družstevník Hajná Nová Ves 10
9. Tvrdík Lukáš OFK Blesovce 7
10. Turčan Martin TJ Družstevník Lipovník 7
11. Báleš Marek TJ Družstevník Norovce 7
12. Priecel juraj TJ Družstevník Norovce 7
13. Šútovský Radoslav TJ Družstevník Behynce 6
14. Ďurček Bohuš TJ Družstevník Hajná Nová Ves 6
15. Bobošík Andrej TJ Družstevník Hajná Nová Ves 6
16. Kmotorka Vladimír TJ Horné Chlebany 6
20. Tvrdík Jozef TJ Horné Chlebany 5
35. Kúdela Ján TJ Horné Chlebany 3
50. Gális Peter TJ Horné Chlebany 2
51. Hano Juraj TJ Horné Chlebany 2
83. Bočkay Juraj TJ Horné Chlebany 1
84. Jaško Michal TJ Horné Chlebany 1
85. Halmo Eduard TJ Horné Chlebany

Všetky informácie z okresných majstrovstiev nájdete na : http://www.obfztopolcany.sk

sídlo:

ObFZ Topoľčany, Obchodná 9, 955 01 Topoľčany

telefón, fax:

038/5324866

IČO:

36108740

webová stránka:

www.obfztopolcany.sk

email:

sekretar@obfztopolcany.sk 

poštu adresovať:

Oblastný futbalový zväz-skratka príslušnej komisie

Obchodná 9 ; 955 01 Topoľčany

Horné Chlebany, Telovýchovná jednota, 956 31, farba: červená, modrá, modrá

Predseda TJ SOKOL Horné Chelabny: Ing.Michal  Jaško,      Kontakt: 0907 328 963

Tajomník: Ing.Igor Gális,  Kontakt: 0918 516 792

Výsledok aktuálneho zápasu našich futbalistov

Dátum:

27.04.2008 o 16.00

Klub

TJ Horné Chlebany

TJ Družstevník Norovce

Góly:

0

1

III.TRIEDA - Rozpis zápasov v r. 2008

FK Orešany

-

OFK Blesovce

06.04.2008 15.30

TJ Sokol Šalgovce

-

TJ Slovan Bojná B

06.04.2008 15.30

TJ Družstevník Norovce

-

OFK Malé Ripňany

06.04.2008 15.30

TJ Družstevník Lipovník

-

TJ Družstevník Behynce

06.04.2008 15.30

TJ Horné Chlebany

-

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

06.04.2008 15.30

XI. kolo (13.04.2008) o 15.30 hod.

 

TJ Horné Chlebany

-

FK Orešany

13.04.2008 15.30

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

-

TJ Družstevník Lipovník

13.04.2008 10.30

TJ Družstevník Behynce

-

TJ Družstevník Norovce

13.04.2008 15.30

OFK Malé Ripňany

-

TJ Sokol Šalgovce

13.04.2008 15.30

TJ Slovan Bojná B

-

OFK Blesovce

13.04.2008 11.00

XII. kolo (20.04.2008) o 16.00 hod.

 

FK Orešany

-

TJ Slovan Bojná B

20.04.2008 16.00

OFK Blesovce

-

OFK Malé Ripňany

20.04.2008 16.00

TJ Sokol Šalgovce

-

TJ Družstevník Behynce

20.04.2008 16.00

TJ Družstevník Norovce

-

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

19.04.2008 16.00

TJ Družstevník Lipovník

-

TJ Horné Chlebany

20.04.2008 16.00

XIII. kolo (27.04.2008) o 16.00 hod.

 

TJ Družstevník Lipovník

-

FK Orešany

27.04.2008 16.00

TJ Horné Chlebany

-

TJ Družstevník Norovce

27.04.2008 16.00

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

-

TJ Sokol Šalgovce

27.04.2008 10.30

TJ Družstevník Behynce

-

OFK Blesovce

27.04.2008 16.00

OFK Malé Ripňany

-

TJ Slovan Bojná B

27.04.2008 16.00

XIV. kolo (04.05.2008) o 16.30 hod.

 

FK Orešany

-

OFK Malé Ripňany

04.05.2008 16.30

TJ Slovan Bojná B

-

TJ Družstevník Behynce

04.05.2008 11.00

OFK Blesovce

-

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

04.05.2008 16.30

TJ Sokol Šalgovce

-

TJ Horné Chlebany

04.05.2008 16.30

TJ Družstevník Norovce

-

TJ Družstevník Lipovník

03.05.2008 16.30

XV. kolo (10.05.2008) o 16.30 hod.

 

TJ Družstevník Norovce

-

FK Orešany

10.05.2008 16.30

TJ Družstevník Lipovník

-

TJ Sokol Šalgovce

11.05.2008 16.30

TJ Horné Chlebany

-

OFK Blesovce

11.05.2008 16.30

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

-

TJ Slovan Bojná B

11.05.2008 10.30

TJ Družstevník Behynce

-

OFK Malé Ripňany

11.05.2008 16.30

XVI. kolo (18.05.2008) o 17.00 hod.

 

FK Orešany

-

TJ Družstevník Behynce

18.05.2008 17.00

OFK Malé Ripňany

-

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

18.05.2008 17.00

TJ Slovan Bojná B

-

TJ Horné Chlebany

18.05.2008 11.00

OFK Blesovce

-

TJ Družstevník Lipovník

18.05.2008 17.00

TJ Sokol Šalgovce

-

TJ Družstevník Norovce

18.05.2008 17.00

XVII. kolo (25.05.2008) o 17.00 hod.

 

TJ Sokol Šalgovce

-

FK Orešany

25.05.2008 17.00

TJ Družstevník Norovce

-

OFK Blesovce

24.05.2008 17.00

TJ Družstevník Lipovník

-

TJ Slovan Bojná B

25.05.2008 17.00

TJ Horné Chlebany

-

OFK Malé Ripňany

25.05.2008 17.00

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

-

TJ Družstevník Behynce

25.05.2008 10.30

XVIII. kolo (01.06.2008) o 17.00 hod.

 

FK Orešany

-

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

01.06.2008 17.00

TJ Družstevník Behynce

-

TJ Horné Chlebany

01.06.2008 17.00

OFK Malé Ripňany

-

TJ Družstevník Lipovník

01.06.2008 17.00

TJ Slovan Bojná B

-

TJ Družstevník Norovce

01.06.2008 11.00

OFK Blesovce

-

TJ Sokol Šalgovce

01.06.2008 17.00

.MAJSTROVSTVÁ OKRESU

skupina A - žiaci - JAR  2008

--------------------------------------------------------
12.kolo: 05.04.2008 o 15,00 hod.
V.Bedzany              Koniarovce
H.Chlebany             Tovarníky
Solčany                   Krušovce /SO-10,30/
Kovarce                  Ludanice
Oponice                  Hrušovany
TO B/N.Streda        Preseľany
 --------------------------------------------------------
13.kolo: 12.04.2008 o 15,00 hod.
TO B/N.Streda       V.Bedzany
Preseľany               Oponice
Hrušovany               Kovarce  /SO-13,30/
Ludanice                 Solčany
Krušovce                 H.Chlebany
Tovarníky                 Koniarovce /SO-10,30/
  --------------------------------------------------------

14.kolo: 19.04.2008 o 16,00 hod.
V.Bedzany             Tovarníky
Koniarovce            Krušovce
H.Chlebany            Ludanice
Solčany                  Hrušovany /SO-10,30/
Kovarce                 Preseľany
Oponice                TO B/N.Streda
 --------------------------------------------------------
 
15.kolo: 26.04.2008 o 16,00 hod.
Oponice                 V.Bedzany
TO B/N.Streda      Kovarce
Preseľany              Solčany
Hrušovany             H.Chlebany  /SO-14,00/
Ludanice               Koniarovce
Krušovce               Tovarníky
  --------------------------------------------------------

 16.kolo: 03.05.2008 o 17,00 hod.
V.Bedzany          Krušovce  /SO-14,30/
Tovarníky             Ludanice /SO-10,30/
Koniarovce         Hrušovany
H.Chlebany         Preseľany
Solčany               TO B/N.Streda /SO-10,30/
Kovarce               Oponice
  --------------------------------------------------------

17.kolo: 08.05.2008 (štvrtok) o 17,00 hod. 
Kovarce                 V.Bedzany
Oponice                 Solčany
TO B/N.Streda       H.Chlebany
Preseľany               Koniarovce
Hrušovany               Tovarníky
Ludanice                 Krušovce
 --------------------------------------------------------
 
18.kolo: 10.05.2008 o 17,00 hod.
V.Bedzany            Ludanice
Krušovce               Hrušovany
Tovarníky               Preseľany /SO-10,30/
Koniarovce           TO B/N.Streda
H.Chlebany           Oponice
Solčany                 Kovarce /SO-10,30/
  --------------------------------------------------------

19.kolo: 17.05.2008 o 17,00 hod.  
Solčany              V.Bedzany /SO-10,30/
Kovarce              H.Chlebany
Oponice              Koniarovce
TO B/N.Streda   Tovarníky
Preseľany            Krušovce
Hrušovany            Ludanice  /SO-15,00/
  --------------------------------------------------------

20.kolo: 24.05.2008 o 17,00 hod.
V.Bedzany             Hrušovany
Ludanice                Preseľany
Krušovce                TO B/N.Streda
Tovarníky              Oponice /SO-10,30/
Koniarovce             Kovarce /SO-15,00/
H.Chlebany             Solčany
  --------------------------------------------------------

21.kolo: 31.05.2008 o 17,00 hod.
H.Chlebany          V.Bedzany
Solčany                Koniarovce /SO-10,30/
Kovarce               Tovarníky
Oponice               Krušovce
TO B/N.Streda   Ludanice
Preseľany             Hrušovany
  --------------------------------------------------------

22.kolo: 07.06.2008 o 17,00 hod.
V.Bedzany        Preseľany  /SO-15,00/
Hrušovany        TO B/N.Streda
Ludanice           Oponice
Krušovce           Kovarce
Tovarníky         Solčany /SO-10,30/
Koniarovce        H.Chlebany /SO-15,00/

Aktuálna tabuľka - MAJSTROVSTVÁ OKRESU

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. TJ Slovan Bojná 21 13 3 5 52 : 24 42 9
2. OFK METACOLOR Ludanice B 21 14 0 7 55 : 35 42 12
3. TJ Nemčice 21 12 5 4 63 : 28 41 11
4. TJ Oponice 22 13 1 8 57 : 29 40 7
5. OFK Krtovce 21 13 1 7 47 : 34 40 7
6. MFK TOPVAR Topoľčany B/N.Streda 21 10 5 6 43 : 35 35 2
7. OTJ Horné Obdokovce 21 10 5 6 43 : 39 35 2
8. TJ Zlatý klas Urmince 21 9 7 5 56 : 32 34 1
9. OFK Nitrianska Blatnica 21 10 2 9 51 : 43 32 2
10. TJ Družstevník Veľké Dvorany 21 8 1 12 45 : 58 25 -5
11. TJ Družstevník Čermany 22 6 5 11 31 : 45 23 -10
12. TJ Slovan Preseľany 21 6 4 11 35 : 43 22 -8
13. OFK Krnča 22 6 3 13 32 : 45 21 -12
14. TJ Družstevník Hrušovany 22 5 5 12 32 : 83 20 -13
15. OFK Kuzmice 21 5 2 14 26 : 55 17 -13
16. TJ Slovan Krušovce 21 5 1 15 28 : 68 16 -17

Aktuálna tabuľka - III.TRIEDA

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. TJ Družstevník Hajná Nová Ves 13 11 1 1 44 : 9 34 13
2. TJ Družstevník Norovce 13 9 3 1 38 : 6 30 12
3. TJ Družstevník Behynce 13 8 3 2 39 : 15 27 6
4. TJ Slovan Bojná B 13 7 4 2 22 : 15 25 7
5. FK Orešany 13 5 1 7 19 : 29 16 -2
6. OFK Blesovce 13 4 2 7 21 : 38 14 -4
7. TJ Družstevník Lipovník 13 3 3 7 25 : 25 12 -9
8. OFK Malé Ripňany 13 4 0 9 19 : 39 12 -9
9. TJ Horné Chlebany 13 3 0 10 19 : 37 9 -12
10. TJ Sokol Šalgovce 13 2 1 10 13 : 46 7 -11

Aktuálna tabuľka - Majstrovstvá okresu - skupina A-žiaci

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. TJ Slovan Preseľany 15 15 0 0 103 : 1 45 21
2. OFK METACOLOR Ludanice 15 12 0 3 62 : 23 36 12
3. TJ Slovan Veľké Bedzany 15 10 1 4 64 : 26 31 10
4. TJ Oponice 15 8 2 5 42 : 28 26 2
5. MFK TOPVAR Topoľčany B/N.Streda 15 7 2 6 55 : 38 23 -1
6. OFK Solčany 15 6 2 7 54 : 28 20 -1
7. TJ Družstevník Hrušovany 15 6 2 7 47 : 24 20 -4
8. TJ Ponitran Koniarovce 15 6 2 7 60 : 41 20 -1
9. TJ Horné Chlebany 15 5 2 8 46 : 37 17 -4
10. TJ Slovan Krušovce 15 5 0 10 51 : 54 15 -9
11. OFK Kovarce 15 3 1 11 19 : 53 10 -11
12. OFK Tovarníky 15 0 0 15 9 : 259 0 -21

III.TRIEDA Register ŽK

TJ Horné Chlebany - Počet ŽK v kole:

ŽK

# Meno 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Spolu
1. Gális Peter       1     1             1         4
2. Bajzík Tomáš                   1   1             2
3. Jaško Michal   1                                 1
4. Halmo Eduard                     1               1
5. Bočkay Juraj                   1                 1
6. Hano Juraj           1                         1
7. Kúdela Ján         1                           1
8. Macko Ondrej   1                                 1
9. Bočkay Vladislav 1                                   1
10. Kmotorka Vladimír                     1               1
11. Haring Peter                     1               1
12. Adamkovič Dominik         1                           1
13. Detko Jaroslav         1                           1
14. Tvrdík Jozef       1                             1

III.TRIEDA - Tabuľka strelcov - Najlepší strelci

#

Hráč

Klub

Góly

1.

Žurek Peter

TJ Družstevník Behynce

15

2.

Jančovič Martin

TJ Sokol Šalgovce

11

3.

Husár Andrej

FK Orešany

11

4.

Ďurček Bohumil

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

10

5.

Boháčik Tomáš

TJ Družstevník Norovce

10

6.

Lanfer Marek

TJ Družstevník Behynce

7

7.

Turčan Martin

TJ Družstevník Lipovník

7

8.

Báleš Marek

TJ Družstevník Norovce

7

9.

Ďurček Bohuš

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

6

10.

Bobošík Andrej

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

6

11.

Uhlár František

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

6

12.

Priecel juraj

TJ Družstevník Norovce

6

13.

Šútovský Radoslav

TJ Družstevník Behynce

5

14.

Gajdoš Peter

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

5

15.

Tvrdík Jozef

TJ Horné Chlebany

5

16.

Škvarenina Michal

OFK Blesovce

4

17.

Chochula Ján

OFK Blesovce

4

18.

Gálik Miroslav

TJ Družstevník Behynce

4

19.

Kmotorka Vladimír

TJ Horné Chlebany

4

20.

Bezucha Ján

TJ Družstevník Lipovník

4

21.

Strieženec Viktor

TJ Družstevník Norovce

4

22.

Tvrdík Lukáš

OFK Blesovce

3

23.

Miko Marek

OFK Blesovce

3

24.

Lukačovič Juraj

TJ Slovan Bojná B

3

25.

Kolárik Vladimír

TJ Slovan Bojná B

3

26.

Krajčík Tomáš

TJ Slovan Bojná B

3

27.

Obermajer Vladimír

OFK Malé Ripňany

3

28.

Števanka Pavol

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

3

29.

Kúdela Ján

TJ Horné Chlebany

3

30.

Adamkovič Peter

TJ Družstevník Lipovník

3

31.

Boháčik Vladimír

TJ Družstevník Norovce

3

32.

Čulaga Patrik

TJ Sokol Šalgovce

3

33.

Murčo Michal

OFK Blesovce

2

34.

Trávnik Jaroslav

TJ Slovan Bojná B

2

35.

Lukačovič Peter

TJ Slovan Bojná B

2

36.

Fabo Juraj

OFK Malé Ripňany

2

37.

Chovanec Vladimír

OFK Malé Ripňany

2

38.

Lukáč Erik

OFK Malé Ripňany

2

39.

Oravec Martin

TJ Družstevník Behynce

2

40.

Adamkovič Anton

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

2

41.

Gális Peter

TJ Horné Chlebany

2

42.

Hano Juraj

TJ Horné Chlebany

2

43.

Král Ivan

TJ Družstevník Lipovník

2

44.

Chudý Miroslav

TJ Družstevník Lipovník

2

45.

Beňo Roman

TJ Družstevník Lipovník

2

46.

Tvrdík Ivan

TJ Družstevník Norovce

2

47.

Macko Andrej

TJ Družstevník Norovce

2

48.

Sporina Ľubomír

TJ Sokol Šalgovce

2

49.

Buček Ondrej

TJ Sokol Šalgovce

2

50.

Jančovič Michal

TJ Sokol Šalgovce

2

51.

Porubský Peter

FK Orešany

2

52.

Varga Michal

FK Orešany

2

53.

Trenčanský Maroš

OFK Blesovce

1

54.

Smékal Miroslav

OFK Blesovce

1

55.

Turčan Martin

OFK Blesovce

1

56.

Zelinka Marián

TJ Slovan Bojná B

1

57.

Toman Andrej

TJ Slovan Bojná B

1

58.

Lukačovič Ľubomír

TJ Slovan Bojná B

1

59.

Bečka Michal

TJ Slovan Bojná B

1

60.

Kučerka Pavol

TJ Slovan Bojná B

1

61.

Škorvaga Dušan

TJ Slovan Bojná B

1

62.

Kadlec Marek

OFK Malé Ripňany

1

63.

Valent Martin

OFK Malé Ripňany

1

64.

Gulaba Jozef

OFK Malé Ripňany

1

65.

Kupec Jozef

OFK Malé Ripňany

1

66.

Belobrad Ivan

TJ Družstevník Behynce

1

67.

Lipár Róbert

TJ Družstevník Behynce

1

68.

Balážik Radovan

TJ Družstevník Behynce

1

69.

Svorad Patrik

TJ Družstevník Behynce

1

70.

Kukla Jaroslav

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

1

71.

Bisták Ľuboš

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

1

72.

Pánik Peter

TJ Družstevník Hajná Nová Ves

1

73.

Halmo Eduard

TJ Horné Chlebany

1

74.

Jaško Michal

TJ Horné Chlebany

1

75.

Bočkay Juraj

TJ Horné Chlebany

1

76.

Matej Michal

TJ Družstevník Lipovník

1

77.

Mička Marián

TJ Družstevník Lipovník

1

78.

Kollár Martin

TJ Družstevník Lipovník

1

79.

Franko Jozef

TJ Družstevník Lipovník

1

80.

Boháčik Dušan

TJ Družstevník Norovce

1

81.

Priecel Dušan

TJ Družstevník Norovce

1

82.

Geleta Milan

TJ Družstevník Norovce

1

83.

Chudiak Miroslav

TJ Sokol Šalgovce

1

84.

Jančovič Miroslav

TJ Sokol Šalgovce

1

85.

Vašina Jozef

TJ Sokol Šalgovce

1

86.

Čambor Tomáš

TJ Sokol Šalgovce

1

87.

Bulík Mário

FK Orešany

1

88.

Varga Peter

FK Orešany

1

 Info: http://www.obfztopolcany.sk/tabulky.php?sk=27&st=strelci

R.1947 je založená Telovýchovná Jednota (T.J.) SOKOL.

Zakladateľom T. J. Sokol sa stal pán KMOTORKA Florián.

Už v r. 1947 bol na ihrisku „za pajtou“ odohraný prvý priateľský zápas s T.J. Trenčín.

 

Oficiálne založená T.J. je v roku 1949, kedy bol odohraný prvý zápas: Sokol Horné Chlebany - T. J. Práznovce 4:0 - 2:0, zápas viedol Florián Kmotorka, ktorý bol predsedom futbalového oddielu až do roku 1960, teda 13 rokov.

Od roku 1960 do roku 1963 bol zvolený za trénera Kluka Ernest.

 

Najaktívnejší hráči v rokoch 1947 - 1950

V. Tvrdík,

V. Mihálik,

J. Šatka,

J. Kubík, P. Bočkay a T. Kmotorka.

 

OFICIÁLNA REGISTRÁCIA HRÁČOV T.J.

V r.1955 nastala oficiálna registrácia členov a zapojenie sa do okresnej súťaže v IV. triede mužstiev.

 Mužstvo v zložení:

T. Bočkay, J. Dobiáš,

Jozef a Július Gális,

E. Halmo, J. Kmotorka,

A. Kmotorka, V. Kostolný,

A. Krajčír, J. Krištof,

J. Kúdela, R. Kúdela,

R. Novotný, J. Šatka

a G. Švec

 s doplnenými hráčmi v r.1962:

 J. Hano, A. a Š. Jaško,

Š. Krištof, J. Káčer,

J. Medo a J. Šatka.  

 

Mužstvo sa v r. 1965 prebojovalo zo IV. do II. triedy okresnej súťaže pod vedením plateného trénera G. Krupca.  

 Od vzniku T. J. Sokol v poradí do r. 1996 sa následne vystriedali vo funkcii predsedu oddielu:  

1.F. Kmotorka,           2.B. Sedlák,             3.E. Kluka,

4.J. Gerbel,                  5.T. Kmotorka,        6.G. Hauer,

7.M. Šmotlák,              8.M. Novotný,          9.T. Boris,

10.J. Kmotorka,         11.Š. Jaško,             12.J. Ladický,

13.V. Tvrdík                 14. Š. Jaško.

 

Hráči SLOVANA 

najlepší brankár sveta v Horných Chlebanoch 

Rok 1965 sa stal pamätným rokom pre členov T.J. Horné Chlebany i pre obyvateľov obce, keďže T.J. na čele s pánom Ing. Sedlákom Bartolomejom požiadala redaktora Roľníckych novín pána Rácza Štefana, aby pozval do Horných Chlebian najlepších z najlepších, hokejistov Slovana Bratislava. Po požiadavke a pozvaní pána predsedu MNV a T.J pána Ing. B. Sedláka so všetkými futbalistami T. J., ktorí boli zároveň aj vyznávačmi hokeja, zavítali k nám strieborní víťazi Majstrovstiev sveta v hokeji, dvaja najvýkonnejší hráči:

 páni Golonka Jozef a Vladimír Dzurila.

 Vo Fínsku v Tampere mužstvo reprezentantov hokeja Československa vybojovalo 2. miesto. Golonka Jozef ako útočník dal najviac prihrávok a gólov. Dzurila Vladimír bol vyhodnotený ako najlepší brankár sveta.

19. marca 21965 sa v kultúrnom dome obce uskutočnila beseda za účasti takmer všetkých občanov. I keď má kultúrny dom približne 30 metrov dĺžky a 10 metrov šírky, dostalo sa do jeho útrob takmer tisíc divákov. Plná sála, balkón so schodmi i vstupná chodba svedčili o veľkom záujme verejnosti nielen z našej obce, veď má iba okolo 470 obyvateľov, ale i širokého okolia. Faktom sa stalo, že v kultúrnom dome a okolo neho bolo približne 1 600 ľudí!

Predseda T.J. rozdal účastníkom besedy papiere, napísali svoje otázky a hostia na ne odpovedali. Napísané bolo 147 otázok a odpovedí bolo 103. Odpovedať na toľké otázky dá zabrať aj profesionálom. beseda trvala takmer 3 hodiny a nasledovala autogramiáda, po ktorej usporiadatelia odviedli hokejistov na recepciu.

Tam zazneli vtipné konštatujúce slová jedného hlasno vzdychajúceho pána:

„Ľahko je Golonkovi dávať góly!“ Golonka  sa začudovane pozrel na toho človeka a ten mu ihneď objasnil svoje „vzdychanie“:

 „Veď už aj meno máte podľa tých gólov - GOLonka!“

Keďže 19. marca je meno JOZEF, oslávenec Jozef Golonka dostal nádherný darkový koš. Aj keď Vladimír Dzurila nemal meniny, ďalší koš putoval do jeho rúk od činovníkov T.J. Horné Chlebany, pretože si zaslúžili obdiv a úctu za reprezentovanie Slovenska v zahraničí spolu s celým kolektívom hráčov Slovana.

  

ŽENSKÝ FUTBALOVÝ TURNAJ

 V r. 1975 sa konal ženský futbalový turnaj družstiev Klátová Nová Ves, Krnča a H. Chlebany.

Futbalistky T.J. Horné Chlebany získali I. miesto.

 

 Hráči z T:J: Horné Chlebany hrali zápasy za T.J.:

 Tvrdík Marián hral za T.J. Partizánske.

Eliáš Miroslav hral za T.J. Kysucké Nové Mesto.

Kostolný Milan sa stal hráčom za T.J. Dubnica nad Váhom.

Z odchovancov T. J. Horné Chlebany vyrástol na profesionálneho hráča Milan Lištiak. Bol ľavým útočníkom T.J. Trenčín v III. triede.

  

Z FUTBALISTU REKREAČNÝ BEŽEC - MEDO Jozef

 Hráč T.J. Horné Chlebany, pán Medo Jozef, je od r. 1984 členom klubu rekreačných bežcov.

Do roku 2000 sa zúčastnil národného behu Devín - Bratislava /11,7 km/, kde r. 1985 získal 71. miesto a doposiaľ absolvoval 11 ročníkov,

v Komárne behal /10 km/ 5 ročníkov,

Košický maratón /42 km 195 m/ 7 ročníkov

a Medzinárodný beh okolo jazera pri Salzburgu v Rakúsku 5 ročníkov.

 

Rok 2004

 V roku 2004 je trénerom A mužstvo: Ing. Hano Eduard z Dolných Chlebian

 A skupina - hráči:

Rodina Marián           Krušovce (brankár)

Adamkovič Dominik D. Chlebany            Gális Ladislav         D. Chlebany

Gális Peter                  D. Chlebany            Gális Stanislav       D. Chlebany

Hubinský Miloš         D. Chlebany            Hano Juraj               D. Chlebany

Chudý Marián            D. Chlebany            Kleštinec Peter       H. Chlebany

Kúdela Andrej            H. Chlebany            Ligotský Jozef       Topoľčany

Oravec Roman          H. Chlebany            Petreje Marián        D. Chlebany

Tvrdík Vladimír          H. Chlebany            Záhumenský Jozef H. Chlebany

 

 Dorast tréner: Medo Jozef z Horných Chlebian

 Dorast hráči:

Bajtala Erik     H. Chlebany            Bajzík Tomáš          Dolné Chlebany

Bočkay Marek Dolné Chlebany    Bočkay Vladimír    Dolné Chlebany

Harihg Peter   Topoľčany               Kmotorka Vladimír H. Chlebany

Kúdela Ján     Dolné Chlebany     Kúdela Lukáš         H. Chlebany

Kšiňant Tomáš Topoľčany            Novota Marián        Dolné Chlebany

Novotný Róbert Horné Chlebany Pastierik František Dolné Chlebany

Šimon Milan    Dolné Chlebany

 

Tréner žiakov: Hano Martin z Dolných Chlebian 

Žiaci hráči:

Ďatelinka Miroslav    Ďatelinka Filip         Kmotorka Peter

Kucha Ľubomír         Kúdela Roman       Mako Stanislav

Mako Dominik            Masarik Vladimír    Mašír Ján

Mašírová Júlia           Širo Jaroslav

 

V jesennej lige sa umiestnilo mužstvo A skupiny medzi 16 súťažnými družstvami na 14 mieste.

Dorastenci mali väčšie šťastie a boli lepšie pripravení na sezónu, keďže medzi 11 družstvami získali 2. miesto v jesennej futbalovej súťaži.

Mapa Chlebian: http://www.tic.sk/horne-chlebany-okres-topolcany.html


Odkazy na moje weby
  
Seniorka: http://seniorka.wz.sk
   Milujem pani P...: 
http://eufrosyne.wz.cz 
   Svet bábik a tvorcovia-priatelia z netu:
http://svetbabik.czweb.org 
  Svadba - starejší - Wedding - Chlebany:
http://svadbask.unas.cz 
  Vianoce - história, zvyky:
http://vianocechristmas.czweb.org 
     Prežila svoju smrť - Glória Polo:
http://gloriapolo.czweb.org 
  Milujem pani s veľkým P...: http://www.cezmina.szm.com
   Veľká noc v kresťanských zvykoch:
http://velkanoc.ic.cz 
  Vianoce - história, zvyky:
http://www.vianocesk.wz.cz
   Obec Horné Chlebany:
http://hornechlebany.unas.cz 
   Moje CB rádioamatérske hobby:
http://cbrsk.euweb.cz 
  
  Kelti-Jánska noc v histórii: http://cbjanskanoc.ic.cz
    
Ľudový básnik Michal: http://michalkrpelan.wz.cz 
  
Múdra ako rádio: http://mudraakoradio.euweb.cz 
  
 Cezmín - ker aj ako môj alias: http://cezmin.wz.cz 
  
 Obec H.Chlebany: http://hornechlebany.unas.cz
   Cintorín - Cemetery:
http://cemetery.zaridi.to 
   Milujem pani P...:
http://milujempanip.wz.cz 
   Jedovaté bylinky:
http://bylinky.czweb.org 
   Moji psíkovia:
http://mikinka.czweb.org
  
 Cezmín: http://cezmin.czweb.org 
   
Príroda: http://agika.szm.com 
   
Stránky, ktoré som urobila zdarma iným
  
Seniorka a deti: http://babka-radi.webovka.eu
   Ranná Sedmička:
http://rannisedmicka.ic.cz 
  
 Olympionik: http://olympionikholub.ic.cz 
   Bulldog english:
http://buldog.czweb.org
  
 Dieťa, jeho práva: http://dieta.czweb.org
  Senior Baťo:
http://dano17.wz.sk
  
Späť | Dopredu



[ Späť | Dopredu ]
Design by Cezmín Horné Chlebany Slovakia 2010 http://cezmin.wz.sk